logo

 

   

Великий теніс для дітей.

Великий теніс - ідеальна гра з самого раннього віку. Якщо Ви твердо вирішили пов'язати майбутнє Ваших дітей з цим видом спорту, слід показати тренеру малюка ще в 6 років і, починаючи з цього віку, поступово накопичувати навички.Теніс чудово розвиває гнучкість тіла, інтуїцію і завзятість. Повірте, малюк в 10 річному віці, займаючись тенісом, буде значно «підкованішим» своїх однолітків, тому що даний вид спорту - свого роду психологічне випробування, яке хороший гравець долає легко й гідно.
Звичайно, у цій грі дуже важлива роль тренера, який створить індивідуальні умови для кожного гравця. У тенісі задіяні всі групи м'язів, тому для гри необхідно постійно тренувати м'язовий корсет і тримати тіло в тонусі.

Продовжуючи тему підтримки дитячого здоров'я, можна розглянути таку актуальну для багатьох батьків проблему, як вибір секції для своєї дитини. Тут від кількості варіантів просто голова йде обертом: танці, східні єдиноборства, футбол, хокей, ну і звичайно ж теніс.

            Плюси заняття великим тенісом:

        • Заняття великим тенісом розвинуть у вашої дитини спритність і швидкість реакції;
        • Регулярні тренування поліпшать координацію і роботу дихальної системи;
        • Теніс стане дуже корисним, якщо ваша дитина страждає остеохондрозом або захворюваннями обміну        речовин.

Тенісний клуб "Чемпіон" оголошує набір дітей, бажаючих навчитися грати в теніс, на професійному чи аматорському рівні, для групових занять.

• Набір проводиться в групи (по 8 осіб) .

 • Тренуванння  буде проводити висококваліфікований тренерський склад. Із застосуванням сучасних методик. До кожного учня гарантований індивідуальний підхід, з урахуванням темпераменту і характеру гри.

      • Вартість занять: - місячний груповий  абонемент       - 2300.00 грн.
                                    
                                

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина стала справжнім тенісистом і оволоділа усіма таємницями гри, приведіть її на заняття в наш тенісний клуб.

Заняття тенісом у нашому клубі забезпечить вашій дитині не тільки гарне здоров'я, а й сформує в ній найкращі особистісні якості, які будуть допомагати в житті!

Запис діточок в групи проводиться за телефонами:

 

                                                       067-536-11-14      066-031-25-16


Наши партнеры
Купить часы, мужские наручные часы, швейцарские оригинальные часы — Luxury Watches Primo Bottino - аутлет мужской обуви ручной работы Салон красоты Мужской салон красоты